آخرین خبرها
خانه / دستگاه / دستگاه آبگیر پلاستیک یا سانتری فیوژ نایلون و پلاستیک در خط بازیافت پلاستیک

دستگاه آبگیر پلاستیک یا سانتری فیوژ نایلون و پلاستیک در خط بازیافت پلاستیک

وظیفه دستگاه آبگیر یا سانتری فیوژ در یک خط بازیافت پلاستیک: آبگیری ضایعات پرک نایلون , پرک پت,پرک لاک و پرک بادی,پرک های ایمپکت و سایر پرک های ضایعات پلاستیک از طریق نیروی گریز از مرکز در خط بازیافت پلاستیک, وظیفه دستگاه سانتری فیوژ یا دستگاه ابگیر پلاستیک می باشد. بر خلاف تصور عموم افراد  کار دستگاه آبگیر پلاستیک از دستگاه خشک کن پلاستیک مهمتر است زیرا اگر آبگیری از پرک پلاستیک انجام نشود عمل خشک کردن انجام نمی شود. کار خشک کن گرفتن رطوبت باقی مانده از پرک مرطوب می باشد.
ظرفیت دستگاه آبگیر پلاستیک یا دستگاه سانتری فیوژ پلاستیک :۱۵۰ -۱۰۰۰ کیلوگرم در ساعت برای پرک نایلون, گونی, بادی ,لاک و پت.
انواع دستگاه آبگیر پلاستیک: عمودی و افقی.
قیمت دستگاه آبگیر پلاستیک:به ظرفیت,جنس و نوع دستگاه آبگیر پلاستیک بستگی دارد.
انواع دستگاه آبگیر پلاستیک:آبگیر نایلون,آبگیر پت,آبگیرگونی,آبگیر بادی و لاک.(دستگاه آبگیر نایلون با سایر دستگاههای آبگیر پرک پلاستیک های سخت متفاوت است).
جنس : استیل
قدرت موتور: ۲۰-۳۰اسب بخار.

تاثیر  دستگاه آبگیر نایلون بر کیفیت پرک خروجی نایلون: دستگاه آبگیر نایلون دستگاه بسیار مهمی در خطوط بازیافت نایلون می باشد. خصوصا" دستگاه آبگیر نایلون در خط بازیافت نایلون,گونی از واجبات و الزامات است. دستگاه آبگیر نایلون اثر بسیار بالایی در شفافیت,تمیزی و رنگ بار پرک نایلون خروجی در خط شستشو و بازیافت نایلون و همچنین گرانول تولیدی دارد. به طور کلی دستگاه آبگیر نایلون یا آبگیر پلاستیک ها ضمن آبگیری باعث خروج آب کثیف از روی سطح پرک نایلون می گردد. در واقع بدون دستگاه آبگیر نایلون عمل خشک کردن انجام نمی شود. در مقایسه با سایر پر ک های ضایعات, آبگیری از نایلون ها به مراتب سختتر از آبگیری از سایر ضایعات و پرک های می باشد. چون پرک نایلون بسیار نرم بوده و کاملا آب را به سطح خود جذب می نماید. بنابراین معمولا ظرفیت دستگاه آبگیر نایلون از ظرفیت سایر آبگیر ها نظیر آبگیر پرک پت,پرک بادی و لاک پایین تر می باشد. ظرفیت دستگاه آبگیر نایلون شرکت پویاپلیمرامیرکبیر در ساعت ۳۰۰ کیلو گرم می باشد البته این نسبت به آبگیرهای موجود در بازار که حداکثر ۱۵۰ کیلو را آبگیری می نمایند ظرفیت بالایی است اما  نسبت به آبگیرهای پرک پت و بادی و لاک که می تواند درساعت تا ۱ تن را هم آبگیری نماید ظرفیت پایین تری است و این به دلیل ذات پلاستیک های نرم است که بیشتر آب را جذب می کنند.

تاثیر دستگاه آبگیر پلاستیک های سخت نظیر پرک پت, پرک بادی و پرک لاک  :
به طور کلی آبگیر پلاستیک برای پلاستیک های سخت نیز دو اثر دارد:
۱٫ گرفتن آب کثیف و آبگیری و در نتیجه افزایش شفافیت و تمیزی بار پرک خروجی.
۲٫ فروش راحتتر پرک پلاستیک های سخت نظیر پرک پت,پرک بادی و پرک لاک زیر خریداران به پرک نم یا پرک مرطوب افت بار نمی زنند ولی برای پرک خشک افت بار نمی زنند.

ویژگی ها و تمایز دستگاه آبگیر پلاستیک شرکت پویاپلمرامیرکبیر نسبت به سایر دستگاههای آبگیر بازار :
۱٫ ویژگی مهم این دستگاه آبگیر پلاستیک نسبت به سایر دستگاههای آبگیر پلاستیک موجود در بازار این است که از ظرفیت بالاتری برخوردار می باشد. برای مثال این دستگاه آبگیر توانایی آبگیری حداقل ۳۰۰ کیلو در ساعت پرک نایلون را دارد. در حالی که غالب دستگاههای سانتری فیوژ موجود در بازار برای نایلون حداکثر -۱۵۰ -۱۰۰ کیلو در ساعت را می توانند  آبگیری نمایند.
۲٫ جنس دستگاه آبگیر استیل بوده بنابراین خوردگی دستگاه که به مرور در دستگاههای غیر استیل و آهنی ایجاد می گردد در این دستگاه آبگیر وجود ندارد و در نتیجه روی رنگ پرک رنگ نارنجی حاصل از خوردگی بوجود نمی آید.
۳٫ از مهمترین ویژگی دستگاه این است که میزان آبگیری چندین برابر دستگاههای آبگیر پلاستیک موجود در بازار است.
۴٫ دستگاه آبگیر پلاستیگ شرکت پویاپلیمرامیرکبیر به راحتی می تواند پرک پت,پرک بادی و پرک لاک را به میزان ۱ تن در ساعت کاملا آبگیری نماید.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر در زمینه آبگیر پلاستیک ها می توانید روی لیک زیر کلیک نموده و مقاله زیر مطالعه نمایید.
مقاله ۳۹: آبگیری عامل مهم در فرایند بازیافت پلاستیک ها

برای دریافت کاتالوگ و مشاوره رایگان برای خرید دستگاه آبگیر پلاستیک لطفا با ما تماس بگیرید.

 

درباره‌ی پلیمر سبز

همچنین ببینید

دستگاه هات واش

وظیفه: شستشوی پلاستیک و پت با آب گرم جداکردن چسب و چربی و آلودگی مورد مصرف:خط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: www.polymeresabz.com