آخرین خبرها
خانه / دستگاه / دستگاه آسیاب پلاستیک

دستگاه آسیاب پلاستیک

دستگاه آسیاب پلاستیک شرکت پویا پلیمر امیر کبیر یا خردکن پلاستیک آسیاب دسته دوم

وظیفه دستگاه آسیاب پلاستیک: آسیاب و خرد کردن انواع ضایعات پلاستیک
ظرفیت دستگاه آسیاب پلاستیک: دهنه۶۰, دهنه ۸۰ , دهنه ۱۰۰, دهنه ۱۲۰٫ با ظرفیت  ۲۰۰-۱۲۰۰ کیلوگرم در ساعت.ظرفیت های پایین تر برای ضایعات پا دستگاهی نیز موجود است.
دهنه دستگاه آسیاب پلاستیک: ۶۰ تا ۱۲۰
نوع دستگاه آسیاب پلاستیک: شمشیری و چکشی
جنس تیغه دستگاه آسیاب  : TW5
بدنه دستگاه آسیاب پلاستیک: ناودانی ۲۰
دارای دو چرخ لنگری و مجهز به کاورهای ایمنی
موارد کاربرد دستگاه آسیاب پلاستیک: آسیاب PET،نایلون،گونی،بادی،لاکی،تسمه،سبد،پالت،باطری،پلی کربنات،الیاف پلی امید،PVB،و...
قیمت دستگاه آسیاب پلاستیک: برای دریافت اطلاعات فنی و قیمت دستگاه آسیاب پلاستیک لطفا با ما تماس بگیرید.

مزایا:
ایمن :در اثر افتادن اجسام فلزی و آهنی به درون این آسیاب برخلاف تمام دستگاههای آسیاب دیگر تیغه ها به بیرون پرتاب نمی شود و باعث صدمه به اپراتور یا افراد دیگر نمی گردد.
سرو صدای کم: معمولا آسیاب ها سرو صدای زیادی دارند اما این آسیاب به دلیل بدنه قوی استفاده از ناودانی ۲۰ به جای نبشی صدای کمتری دارد.
خاک بار کم (اقتصادی) : به دلیل نوع تیغه ها خاک بار حاصل از این آسیاب بسیار اندک است خوصصا" درمورد پت.
ظرفیت: دقیقا" مطابق ظرفیت اعلام شده می باشد.

قیمت یک دستگاه آسیاب به چه عواملی بستگی دارد؟
پاسخ: یک فاکتور بسیار مهم ظرفیت واقعی دستگاه آسیاب می باشد.

ظرفیت واقعی و اعلام شده برخی دستگاههای آسیاب موجود در بازار به دلیل طراحی ضعیف یکسان نمی باشد برای مثال دستگاه آسیاب پلاستیک دهنه ۱۰۰ است و می بایست توانایی خرد کردن ۸۰۰ کیلوگرم در ساعت پت را داشته باشد ولی پس از نصب دستگاه و راه اندازی آن در مکان خریدار بیش از ۵۰۰ کیلو در ساعت پت را خرد نمی نماید دلیل آن قدرت پایین موتور دستگاه آسیاب خریداری شده می باشد ولی خریدار این موضوع را اطلاع ندارد چون تنها به قیمت دستگاه توجه نموده است بنابراین حتما قبل از خرید دستگاه, اجزا و مشخصات فنی از سازنده درخواست نمایید و بعد به قیمت دستگاه آسیاب پلاستیک توجه نمایید.
سایر فاکتور ها و یا عوامل عبارتند از :
جنس تیغه
جنس بدنه
داشتن دو لنگ

 

سوال مکرر: در ابتداء کار هستیم و قیمت دستگاه آسیاب نو بالاست و نمی توانیم دستگاه آسیاب نو خریداری نماییم آیا می توانیم به جای آن از دستگاه آسیاب دسته دوم تهیه نماییم؟

پاسخ: طبق تجربه از خرید دستگاههای آسیاب دسته دوم یا آسیاب کارکرده جدا" خود داری فرمایید. نکته ای که در مورد دستگاه آسیاب وجود دارد این است که دستگاه آسیاب ضایعات پلاستیک دستگاه ساده ای به نظر می رسد ولی مهمترین  و پیچیده ترین دستگاه در بازیافت پلاستیک ها می باشد و در زمان کار بازیافت پلاستیک ها یعنی خرد کردن ضایعات پلاستیک ها  فشار زیادی بر آن تحمیل می گردد بنابراین دستگاه اسیاب دسته دوم عملا از قدرت کافی برای آسیاب کردن پلاستیک برخوردار نمی باشد و ظرفیت و راندمان بسیار پایین و مصرف انرژی بسیار بالایی  دارند و چندین برابر باید هزینه تعمیر آسیاب نمایید .

از طرف دیگر دستگاههای دسته دوم و یا دستگاههای کارکرده اصولا دستگاه آسیاب ایمنی نیستند و ابتداء از نظر قیمت ارزان و جذاب به نظر می رسند ولی  کاربر از ایمنی لازم برخوردار نمی باشد و در مواردی بسیاری دیده شده که باعث صدمه , خسارت و حتا متاسفانه در مواردی سبب تحمیل دیه به خریدار می گردد .

اطلاعات بیشتر در فیلم زیر:


چه آسیابی خریداری کنیم؟

خانم مهندس فاطمه ارشادی در فیلم زیر توضیح می دهند:

دستگاه آسیاب پلاستیک

 

 

فایل صوتی یکی از خریداران این دستگاه

دستگاه آسیاب پلاستیک

نمایش فیلم دستگاه آسیاب در حال کار

برای گرفتن اطلاعات بیشتر جهت خرید آسیاب, مقاله زیر پر خواننده ترین مقاله سایت بوده است از دست ندهید.(روی عنوان زیر کلیک کنید)

توجه به ۱۲ نکته هنگام خرید آسیاب

دستگاه آسیاب پلاستیک   دستگاه آسیاب پلاستیک برای دریافت کاتالوگ و مشاوره رایگان برای خرید آسیاب پلاستیک لطفا با ما تماس بگیرید

درباره‌ی پلیمر سبز

همچنین ببینید

خط بازیافت و شستشوی پلاستیک نایلون و گونی

error: www.polymeresabz.com
زمان باقیمانده تا شروع دوره آموزشی کارخانه بازیافت پلاستیک
+